ANUNȚ

Primăria Municipiului Roșiorii de Vede prin Serviciul Public de Asistență Socială și Autoritate Tutelară derulează în perioada 20 martie – 9 aprilie a.c. acțiunea umanitară
       „Un bun la timp dăruit, prețuiește îndoit !”.
       Este perioada în care fiecare dintre noi putem să fim mai buni, mai generoși, nu sta nepăsător, IMPLICĂ-TE!
       Donează haine, cărți, obiecte de mobilier și orice altceva ce ție îți prisosește, iar pentru alții poate însemna mult.
Ți-au rămas mici hainele de anul trecut?
       Te-ai mutat și nu știi ce să faci cu toate cărțile care nu mai au loc în bibliotecă?
       Sigur există cineva care se va bucura de ele!
       Persoanele interesate pot depune obiectele în spațiul special amenajat în Piața centrală a Municipiului după următorul program:
       Luni - Vineri între orele 10:00 – 18:00
       Sâmbătă - Duminică între orele 9:00 – 12:00.
       Obiectele vor ajunge la persoanele și familiile aflate în evidențele Serviciului Public de Asistență Socială și Autoritate Tutelară.
       Vă așteptăm alături de noi!

Echipa coordonată de Primarul Dumneavoastră,
                           ec. Cîrciumaru Gheorghe Valerică
       Impreuna

PRIMARIA MUNICIPIULUI ROSIORII DE VEDE