ANUNȚ

Echipa coordonată de Primarul Dumneavoastră ec. Cîrciumaru Gheorghe Valerică VĂ MULȚUMEȘTE pentru implicarea fiecăruia în reușita acțiunii umanitare „Un bun la timp dăruit, prețuiește îndoit!”, desfășurată în perioada 20 martie – 9 aprilie a.c.
       Acest fapt ne-a motivat la continuarea acțiunii fără limită de timp.
       Persoanele interesate pot depune obiectele în spațiul special amenajat în Piața centrală a Municipiului, deschis după următorul program:
            Miercuri între orele 9:00 – 12:00
            Joi între orele 12:00 – 16:00.

În afara acestui program vă rugăm să apelați la salariații de la Administrația Pieței care vor asigura depozitarea bunurilor donate de dumneavoastră în acest spațiu.
      Obiectele vor ajunge în siguranță la persoanele și familiile aflate în evidențele Serviciului Public de Asistență Socială și Autoritate Tutelară, al cărui sediu este situat în str. Sf. Teodor nr. 37 D (lângă Detașamentul de Pompieri).

Vă așteptăm să rămâneți alături de noi!