ANUNT- sesizarile cetatenilor privind activitatea de taximetrie desfasurata pe teritoriul UAT Rosiori de Vede

Sesizările cetățenilor privind obligațiile, activitatea și comportamentul taximetriștilor înregistrați pe raza Municipiului Roșiori de Vede, precum și sesizările venite din partea taximetriștilor cu privire la obligațiile clienților ce apeleazăla serviciile de taximetrie și aspecte cu privire la desfășurarea activității de taximetrie de pe raza administrativ-teritorialăa Municipiului Roșiori de Vede, se pot depune online la adresa de email Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau la Registratura Primăriei Municipiului Roșiori de Vede.