Rezultatele finale ale Concursului de planuri de afaceri proiect POCU/20/4/2/102081 „Un viitor mai bun prin eforturi comune in municipiul Rosiorii de Vede" – sesiunea 1

Asocierea formata din Asociatia de prietenie Romano-Franceza ROMFRA Alexandria, impreuna cu Power Net Consulting S.R.L. Bucuresti, SC Kalymed Impex S.R.L. Rosiorii de Vede, Scoala Gimnaziala ,, Alexandru Deparateanu '' Rosiorii de Vede, SC BIQ Consulting S.R.L. Alexandria, Scoala Gimnaziala ,,Dan Berindei '' Rosiorii de Vede si Municipiul Rosiorii de Vede anunta inchierea Concursului de planuri de afaceri in cadrul proiectului POCU/20/4/2/102081 „Un viitor mai bun prin eforturi comune in municipiul Rosiorii de Vede” – sesiunea 2, prin care persoanele interesate din grupul tinta al proiectului pot obtine finantare de maxim 20.000 lei pentru infiintarea unei afaceri.

In perioada 12.07.2019 – 16.07.2019 nu au fost primite contestatii. Vă comunicăm mai jos clasamentul final al aplicatiilor primite.

Lista finala a planurilor de afaceri propuse spre finantare